W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miasta Działdowo

 

ulica Zamkowa 12
13-200 Działdowo

 

tel.: (+48) 23 697 04 00
fax: (+48) 23 697 04 02

 

email: um@dzialdowo.pl

 

NIP: 5711002585
REGON: 000524358
TERYT: 2803011

Wyszukiwanie zaawansowane

Wyniki wyszukiwania:

znaleziono 2914 artykułów

Komisja Sportu, Kultury Fizycznej, Turystyki i Rekreacji

Skład Komisji Sportu, Kultury Fizycznej, Turystyki i Rekreacji: 1. Graszk-Grabowska Mirosława 2. Jaroszewska Agnieszka 3. Nąć Tomasz 4. Piekarski Patryk 5. Sosnówka Leszek 6. Szarmacher Sławomir 7. Świątek Paweł

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Skład Komisji Skarg, Wniosków i Petycji: 1. Demski Piotr 2. Jurkowski Waldemar 3. Lytvyn Justyna 4. Przybyszewski Andrzej 5. Sosnówka Leszek

II sesja Rady Miasta - 15 maja 2024 r.

w sprawie określenia liczby członków Komisji Rewizyjnej, powołania jej składu osobowego oraz wyboru Przewodniczącego Komisji w sprawie powołania składu osobowego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji w sprawie powołania składu osobowego i określenia przedmiotu działania Komisji Budżetu i Finansów Rady Miasta Działdowo w sprawie powołania...

Komisja Oświaty i Kultury

Skład Komisji Oświaty i Kultury: 1. Graszk-Grabowska Mirosława - Przewodnicząca Komisji 2. Jaroszewska Agnieszka 3. Lytvyn Justyna 4. Nąć Tomasz 5. Sosnówka Leszek 6. Zarębska Dominika

Komisja Gospodarki i Ochrony Środowiska

Skład Komisji Gospodarki i Ochrony Środowiska: 1. Demski Piotr 2. Jurkowski Waldemar 3. Nąć Tomasz 4. Piekarski Patryk 5. Remiszewski Romuald 6. Szarmacher Sławomir

Komisja Budżetu i Finansów

Skład Komisji Budżetu i Finansów: 1. Piekarski Patryk - Przewodniczący Komisji 2. Jurkowski Waldemar 3. Remiszewski Romuald 4. Sosnówka Leszek 5. Szczypiński Adam 6. Śliwa Wojciech 7. Świątek Paweł 8. Zarębska Dominika

Komisja Rewizyjna

Skład Komisji Rewizyjnej: 1. Śliwa Wojciech - Przewodniczący Komisji 2. Jaroszewska Agnieszka 3. Nąć Tomasz 4. Przybyszewski Andrzej 5. Sosnówka Leszek 6. Szarmacher Sławomir