W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Urząd Miasta Działdowo


ulica Zamkowa 12
13-200 Działdowo


tel.: (+48) 23 697 04 00
fax: (+48) 23 697 04 02


email: umdzialdowo@netbiz.com.pl


NIP: 5711002585
REGON: 000524358
TERYT: 2803011

Kontakt

Urząd Miasta Działdowo


ulica Zamkowa 12
13-200 Działdowo


tel.: (+48) 23 697 04 00
fax: (+48) 23 697 04 02


email: umdzialdowo@netbiz.com.pl


NIP: 5711002585
REGON: 000524358
TERYT: 2803011

Komisje Rady VIII kadencji - lata 2018 - 2023

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Komisja Rewizyjna

Skład Komisji Rewizyjnej: 1. PIEKARSKI Patryk - Przewodniczący Komisji, 2. REDA Bogumiła - Zastępca Przewodniczącego , 3. ŻUCHOWSKA Teresa - Zastępca Przewodniczącego , 4. CYBULSKI Jerzy Mieczysław, 5. MILEWSKA Wanda, 6. PRZYBYSZEWSKI Andrzej, 7. SZCZYPIŃSKI  Adam. Uchwała nr IV/40/19 w sprawie określenia liczby członków Komisji...

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Skład Komisji Skarg, Wniosków i Petycji: 1. SOSNÓWKA Leszek - Przewodniczący Komisji 2. OGRODOWCZYK Marcin - Zastępca Przewodniczącego 3. DEMSKI Piotr 4. MAĆKOWIAK Dariusz Henryk Uchwała nr IV/41/19 w sprawie powołania składu osobowego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Uchwała nr V/62/19 w sprawie zmiany w składzie osobowym...

Komisja Budżetu i Finansów

Skład Komisji Budżetu i Finansów: 1. SZCZYPIŃSKI Adam - Przewodniczący Komisji 2. ŻUCHOWSKA Teresa - Zastępca Przewodniczącego 3. DWÓRZNIK Marek 4. KORZENIEWSKA Aleksandra Henryka 5. MAĆKOWIAK Dariusz Henryk 6. MILEWSKA Wanda 7. OGRODOWCZYK Marcin 8. PIEKARSKI Patryk 9. PRZYBYSZEWSKI Andrzej 10. REMISZEWSKI Romuald 11....

Komisja Gospodarki i Ochrony Środowiska

Skład Komisji Gospodarki i Ochrony Środowiska: 1. CYBULSKI Jerzy Mieczysław - Przewodniczący Komisji 2. GAJEWSKI Zenon Marian - Zastępca Przewodniczącego 3. CZECZOT Stanisław Edward 4. DEMSKI Piotr Andrzej 5. KOCIELA Zbigniew 6. REDA Bogumiła 7. SZCZYPIŃSKI Adam Uchwała nr II/4/18 w sprawie powołania składu osobowego i określenia przedmiotu...

Komisja Spraw Społecznych i Porządku Publicznego

Skład Komisji Spraw Społecznych i Porządku Publicznego: 1. PRZYBYSZEWSKI Andrzej - Przewodniczący Komisji 2. ŚLIWA Wojciech Jerzy - Zastępca Przewodniczącego 3. CYBULSKI Jerzy Mieczysław 4. CZECZOT Stanisław Edward 5. DEMSKI Piotr Andrzej 6. GAJEWSKI Zenon Marian 7. GOŁĘBIEWSKI Leszek Zenon 8. KORZENIEWSKA Aleksandra Henryka 9. REDA Bogumiła 10....

Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki

Skład Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki: 1. MILEWSKA Wanda - Przewodnicząca Komisji 2. ŚWIĄTEK Paweł - Zastępca Przewodniczącej 3. CZECZOT Stanisław Edward 4. DWÓRZNIK Marek 5. GOŁĘBIEWSKI Leszek Zenon 6. KOCIELA Zbigniew 7. PIEKARSKI Patryk 8. PRZYBYSZEWSKI Andrzej 9. REMISZEWSKI Romuald 10. SOSNÓWKA Leszek 11. ŚLIWA...

Komisja Sportu, Kultury Fizycznej, Turystyki i Rekreacji

Skład Komisji Sportu, Kultury Fizycznej, Turystyki i Rekreacji: 1. GOŁĘBIEWSKI Leszek – Przewodniczący Komisji, 2. TESSAR Andrzej – Zastępca Przewodniczącego, 3. DWÓRZNIK Marek, 4. KOCIELA Zbigniew, 5. OGRODOWCZYK Marcin, 6. PIEKARSKI Patryk, 7. SOSNÓWKA Leszek.

Komisja Oświaty i Kultury

Skład Komisji Oświaty i Kultury: 1. MILEWSKA Wanda – Przewodnicząca Komisji, 2. ŚWIĄTEK Paweł – Zastępca Przewodniczącej, 3. CZECZOT Stanisław, 4. DWÓRZNIK Marek, 5. GOŁĘBIEWSKI Leszek, 6. KOCIELA Zbigniew, 7. MAĆKOWIAK Dariusz, 8. PIEKARSKI Patryk, 9. PRZYBYSZEWSKI Andrzej, 10. REMISZEWSKI Romuald, 11. SOSNÓWKA Leszek,...