Urząd Miasta Działdowo


ulica Zamkowa 12
13-200 Działdowo


tel.: (+48) 23 697 04 00
fax: (+48) 23 697 04 02


email: umdzialdowo@netbiz.com.pl


NIP: 5711002585
REGON: 000524358
TERYT: 2803011

Składy osobowe Zarządów Osiedli - kadencja 2002-2006

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść


ZESTAWIENIE

składów osobowych Zarządów Osiedli – organów wykonawczych jednostek pomocniczych Gminy – Miasto Działdowo – wybranych na kadencję lat 2002 – 2006.

 

 

Osiedle Nr 1

 

1.

Przewodniczący  

- WOJCIESZEK Elżbieta   

2.

Z-ca

- SZYMAŃSKI Alfons         

3.

Sekretarz             

- GOŹDZIASZEK Władysław

4.

Członek                

- BILSKA Marianna            

5.

Członek                

- KRAŚNA Józefa

6.

Członek                

- SZMIDT Bronisław          

 Osiedle Nr 2

1.

Przewodniczący  

- KORNELSKI Edward      

2.

Z-ca

- MENDALKA Robert         

3.

Sekretarz             

- PIÓRKOWSKA Barbara 

4.

Członek                

- OLSZEWSKI Andrzej      

5.

Członek                

- PIOTROWICZ Kazimierz

6.

Członek                

- ZAGÓRSKI Marek            

7.

Członek                

- ZBRZYZNY Jan                


Osiedle Nr 3

1.

Przewodniczący

- GAWENDA Teofil Jerzy   

2.

Z-ca

- KORZENIAK Elżbieta      

3.

Sekretarz             

- SKŁODOWSKI Edward  

4.

Członek

- GRZEBIENIAK Mirosław

5.

Członek

- TRUSZKOWSKA Ewa    

6.

Członek

- SZEMPLIŃSKI Edward   


 Osiedle Nr 4

 

1.

Przewodniczący  

- SENDECKA Renata       

2.

Z-ca

- URBAŃSKI Włodzimierz

3.

Sekretarz             

- BARTKOWSKA Barbara 

4.

Członek                

- MACEK Wanda                

5.

Członek                

- SZYMAŃSKI Marek          

6.

Członek                

- WYSOCKI Wacław          


 Osiedle Nr 5

1.

Przewodniczący  

- FRANKOWSKI Eugeniusz             

2.

Z-ca

- rezygnacja z funkcji         

3.

Sekretarz             

- FIDORSKA Anna             

4.

Członek                

- DĄBROWSKI Jerzy          

5.

Członek                

- DĘBEK Henryk                 

6.

Członek                

- GREGORCZYK Jadwiga               

7.

Członek                

- PRÓCHNIAK Stanisława              

8.

Członek                

- SIDOR Marek                   


  

Osiedle Nr 6

1.

Przewodniczący  

- WASZCZAK Renata        

2.

Z-ca

- WĘCŁAWSKI Marcin       

3.

Sekretarz             

- TADRZAK Maciej             

4.

Członek                

- GRADOWSKA Teresa    

5.

Członek                

- TADRZAK Jan                  

6.

Członek                

- SZEKLICKI Krzysztof       


 Osiedle Nr 7

1.

Przewodniczący  

- JACHIMOWSKI Ryszard 

2.

Z-ca

- FAFIŃSKI Mieczysław     

3.

Sekretarz             

- PRZYBYSZEWSKA Regina

4.

Członek                

- GRONDZIEWSKI Wojciech

5.

Członek                

- JAKUBOWSKI Roman   

6.

Członek                

- NOWAKOWSKI Henryk  


 Osiedle Nr 8

1.

Przewodniczący  

- CEDLERSKI Janusz       

2.

Z-ca

- DEMSKI Piotr    

3.

Sekretarz             

- DEMSKI Mariusz              

4.

Członek                

- CIECIERSKI Tadeusz    

5.

Członek                

- WERNER Feliks

6.

Członek                

- WIÓRKOWSKI Czesław 


 Osiedle Nr 9

1.

Przewodniczący  

- ROGALSKA Małgorzata  

2.

Z-ca

- IGNACAK Adam               

3.

Sekretarz             

- SIENKIEWICZ Ewa         

4.

Członek                

- BUŁAK Władysław          

5.

Członek                

- RAMIĄCZEK Stanisław  

6.

Członek                

- SZERSZEŃSKI Jerzy      


Osiedle Nr 10

1.

Przewodniczący  

- TESSAR Andrzej

2.

Z-ca

- KOCHANEK Danuta       

3.

Sekretarz             

- ANGOWSKI Roman        

4.

Członek                

- JEBRAM Henryk

5.

Członek                

- SIERAWSKA Józefa        

6.

Członek                

- TESAR Bernard


Osiedle Nr 11

1.

Przewodniczący  

- SĘKOWSKI Czesław      

2.

Z-ca

- MIODUSZEWSKI Jerzy   

3.

Sekretarz             

- SZTRAMSKI Zbigniew    

4.

Członek                

- DEMBSKI Edmund         

5.

Członek                

- KINAST Ryszard

6.

Członek                

- KREMSKI Ryszard          


 Osiedle Nr 12

1.

Przewodniczący  

- SYNAKOWSKI Krzysztof 

2.

Z-ca

- AURAST Krzysztof           

3.

Sekretarz             

- POPOWICZ Stanisława 

4.

Członek                

- GOLIASZ Dariusz            

5.

Członek                

- MARCINIAK Genowefa   

6.

Członek                

- MIŁOCKI Mariusz             


 Osiedle Nr 13

 "Kolgartowo"

1.

Przewodniczący  

- JABŁOŃSKI Janusz

2.

Z-ca

- TESKA Andrzej                 

3.

Sekretarz             

- SOBOTKA Mariola           

4.

Członek                

- PIEKARSKI Mirosław      

5.

Członek                

- KIEDA Jan                        

6.

Członek                

- SZYDŁOWSKI Jan Stanisław



Sporządził: Sekretarz Miasta - Tadeusz Marchlewicz



Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij