W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Urząd Miasta Działdowo


ulica Zamkowa 12
13-200 Działdowo


tel.: (+48) 23 697 04 00
fax: (+48) 23 697 04 02


email: umdzialdowo@netbiz.com.pl


NIP: 5711002585
REGON: 000524358
TERYT: 2803011

Kontakt

Urząd Miasta Działdowo


ulica Zamkowa 12
13-200 Działdowo


tel.: (+48) 23 697 04 00
fax: (+48) 23 697 04 02


email: umdzialdowo@netbiz.com.pl


NIP: 5711002585
REGON: 000524358
TERYT: 2803011

Skład Rady VII kadencji 2018-2023

Wersja strony w formacie XML

Prezydium Rady Miasta

zdjęcie Przewodniczący Rady Miasta 
Romuald Remiszewski
e-mail: rremiszewski@dzialdowo.pl
zdjęcie

Wiceprzewodniczący Rady Miasta 
Zenon Marian Gajewski
e-mail: zgajewski@dzialdowo.pl

Członek
Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości

zdjęcie Wiceprzewodniczący Rady Miasta 
Paweł Świątek
e-mail: pswiatek@dzialdowo.pl

Radni Rady Miasta

zdjęcie Radny
Jerzy Mieczysław Cybulski
e-mail: jcybulski@dzialdowo.pl
zdjęcie

Radny
Stanisław Edward Czeczot
e-mail: sczeczot@dzialdowo.pl

Członek 
Klubu Radnych „Łączy Nas Działdowo”

zdjęcie Radny 
Andrzej Piotr Demski
e-mail: pdemski@dzialdowo.pl
zdjęcie

Radny 
Marek Dwórznik
e-mail: mdworznik@dzialdowo.pl

Członek 
Klub Radnych „Łączy Nas Działdowo”

zdjęcie

Radny 
Leszek Zenon Gołębiewski
e-mail: lgolebiewski@dzialdowo.pl

Członek 
Klubu Radnych „Łączy Nas Działdowo”

zdjęcie

Radny 
Zbigniew Kociela
e-mail: zkociela@dzialdowo.pl

Przewodniczący
Klubu Radnych „Łączy Nas Działdowo”

zdjęcie

Radna
Aleksandra Henryka Korzeniewska
e-mail: akorzeniewska@dzialdowo.pl

Członkini
Klubu Radnych „Łączy Nas Działdowo”

zdjęcie

Radny 
Dariusz Henryk Maćkowiak
e-mail: dmackowiak@dzialdowo.pl

Członek 
Klubu Radnych „Łączy Nas Działdowo”

zdjęcie

Radna
Wanda Milewska
e-mail: wmilewska@dzialdowo.pl

Przewodnicząca
Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości

zdjęcie

Radny
Marcin Ogrodowczyk
e-mail: mogrodowczyk@dzialdowo.pl

Członek 
Klubu Radnych „Łączy Nas Działdowo”

zdjęcie Radny
Patryk Piekarski
e-mail: ppiekarski@dzialdowo.pl
zdjęcie Radny
Andrzej Przybyszewski
e-mail: aprzybyszewski@dzialdowo.pl
zdjęcie

Radna
Bogumiła Reda
e-mail: breda@dzialdowo.pl

Członkini 
Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości

zdjęcie Radny
Leszek Sosnówka
e-mail: lsosnowka@dzialdowo.pl
zdjęcie Radny
Adam Szczypiński
e-mail: aszczypinski@dzialdowo.pl
zdjęcie Radny
Wojciech Jerzy Śliwa
e-mail: wsliwa@dzialdowo.pl
zdjęcie

Radny
Andrzej Wojciech Tessar
e-mail: atessar@dzialdowo.pl

Członek 
Klubu Radnych „Łączy Nas Działdowo”

zdjęcie

Radna
Teresa Żuchowska
e-mail: tzuchowska@dzialdowo.pl

Członkini 
Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane