W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Urząd Miasta Działdowo


ulica Zamkowa 12
13-200 Działdowo


tel.: (+48) 23 697 04 00
fax: (+48) 23 697 04 02


email: umdzialdowo@netbiz.com.pl


NIP: 5711002585
REGON: 000524358
TERYT: 2803011

Kontakt

Urząd Miasta Działdowo


ulica Zamkowa 12
13-200 Działdowo


tel.: (+48) 23 697 04 00
fax: (+48) 23 697 04 02


email: umdzialdowo@netbiz.com.pl


NIP: 5711002585
REGON: 000524358
TERYT: 2803011

Skład Rady VII kadencji 2018-2023

Wersja strony w formacie XML

Prezydium Rady Miasta

zdjęcie

Przewodniczący Rady Miasta 
Romuald Remiszewski
e-mail: rremiszewski@dzialdowo.pl

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Grzegorza Mrowińskiego

zdjęcie

Wiceprzewodniczący Rady Miasta 
Zenon Marian Gajewski
e-mail: zgajewski@dzialdowo.pl

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego PiS

Członek
Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości

zdjęcie

Wiceprzewodniczący Rady Miasta 
Paweł Świątek
e-mail: pswiatek@dzialdowo.pl

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Grzegorza Mrowińskiego

Radni Rady Miasta

zdjęcie

Radny
Jerzy Mieczysław Cybulski
e-mail: jcybulski@dzialdowo.pl

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Grzegorza Mrowińskiego

zdjęcie

Radny
Stanisław Edward Czeczot
e-mail: sczeczot@dzialdowo.pl

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Grzegorza Mrowińskiego

Członek 
Klubu Radnych „Łączy Nas Działdowo”

zdjęcie

Radny 
Andrzej Piotr Demski
e-mail: pdemski@dzialdowo.pl

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Grzegorza Mrowińskiego

zdjęcie

Radny 
Marek Dwórznik
e-mail: mdworznik@dzialdowo.pl

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców PO.N Koalicja Obywatelska

Członek 
Klub Radnych „Łączy Nas Działdowo”

zdjęcie

Radny 
Leszek Zenon Gołębiewski
e-mail: lgolebiewski@dzialdowo.pl

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców PO.N Koalicja Obywatelska

Członek 
Klubu Radnych „Łączy Nas Działdowo”

zdjęcie

Radny 
Zbigniew Kociela
e-mail: zkociela@dzialdowo.pl

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców PO.N Koalicja Obywatelska

Przewodniczący
Klubu Radnych „Łączy Nas Działdowo”

zdjęcie

Radna
Aleksandra Henryka Korzeniewska
e-mail: akorzeniewska@dzialdowo.pl

Wybrana do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców PO.N Koalicja Obywatelska

Członkini
Klubu Radnych „Łączy Nas Działdowo”

zdjęcie

Radny 
Dariusz Henryk Maćkowiak
e-mail: dmackowiak@dzialdowo.pl

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców PO.N Koalicja Obywatelska

Członek 
Klubu Radnych „Łączy Nas Działdowo”

zdjęcie

Radna
Wanda Milewska
e-mail: wmilewska@dzialdowo.pl

Wybrana do Rady 
z Komitetu Wyborczego PiS

Przewodnicząca
Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości

zdjęcie

Radny
Marcin Ogrodowczyk
e-mail: mogrodowczyk@dzialdowo.pl

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców PO.N Koalicja Obywatelska

Członek 
Klubu Radnych „Łączy Nas Działdowo”

zdjęcie

Radny
Patryk Piekarski
e-mail: ppiekarski@dzialdowo.pl

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Grzegorza Mrowińskiego

zdjęcie

Radny
Andrzej Przybyszewski
e-mail: aprzybyszewski@dzialdowo.pl

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Grzegorza Mrowińskiego

zdjęcie

Radna
Bogumiła Reda
e-mail: breda@dzialdowo.pl

Wybrana do Rady 
z Komitetu Wyborczego PiS

Członkini 
Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości

zdjęcie

Radny
Leszek Sosnówka
e-mail: lsosnowka@dzialdowo.pl

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Grzegorza Mrowińskiego

zdjęcie

Radny
Adam Szczypiński
e-mail: aszczypinski@dzialdowo.pl

Wszedł do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Grzegorza Mrowińskiego
postanowieniem Komisarza Wyborczego w Elblągu II nr 777-12/19 z dnia 14.08.2019 r. w miejsce wygasłego mandatu Radnego Sławomira Pszennego

zdjęcie

Radny
Wojciech Jerzy Śliwa
e-mail: wsliwa@dzialdowo.pl

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Grzegorza Mrowińskiego

zdjęcie

Radny
Andrzej Wojciech Tessar
e-mail: atessar@dzialdowo.pl

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców PO.N Koalicja Obywatelska

Członek 
Klubu Radnych „Łączy Nas Działdowo”

zdjęcie

Radna
Teresa Żuchowska
e-mail: tzuchowska@dzialdowo.pl

Wybrana do Rady 
z Komitetu Wyborczego PiS

Członkini 
Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Radni Rady Miasta, których mandat wygasł w trakcie trwania kadencji

zdjęcie

Radny 
Sławomir Pszenny

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Grzegorza Mrowińskiego

Postanowieniem nr 773-12/19 z dnia 15 lipca 2019 r. Komisarz Wyborczy w Elblągu II stwierdził wygaśnięcie mandatu radnego w związku z pisemnym zrzeczeniem się mandatu.

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane