W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miasta Działdowo


ulica Zamkowa 12
13-200 Działdowo


tel.: (+48) 23 697 04 00
fax: (+48) 23 697 04 02


email: umdzialdowo@netbiz.com.pl


NIP: 5711002585
REGON: 000524358
TERYT: 2803011

Skład Rady V kadencji 2010-2014

Prezydium Rady Miasta

Marian Odachowski

Przewodniczący Rady Miasta 
Marian Andrzej Odachowski

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Bronisława Mazurkiewicza

Członek: Komisji Budżetu i Finansów, Komisji Gospodarki i Ochrony Środowiska
Członek Klubu Radnych - Porozumienie dla Działdowa
Radny Rady Miasta I, II, III, IV i V kadencji

Tadeusz Umiński

Wiceprzewodniczący Rady Miasta 
Tadeusz Stanisław Umiński

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Platformy Obywatelskiej RP

Członek Komisji Budżetu i Finansów, Komisji Gospodarki i Ochrony Środowiska, Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki
Członek Klubu Radnych - Porozumienie dla Działdowa

Sławomir Hoffer

Wiceprzewodniczący Rady Miasta 
Sławomir Józef Hoffer

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Platformy Obywatelskiej RP

Członek: Komisji Spraw Społecznych i Porządku Publicznego, Członek Komisji Gospodarki i Ochrony Środowiska
Członek Klubu Radnych - Porozumienie dla Działdowa
Radny Rady Miasta I kadencji

Radni Rady Miasta

Jan Bedra

Radny
Jan Stanisław Bedra

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Platformy Obywatelskiej RP

Zastępca Przewodniczącego Komisji Gospodarki i Ochrony Środowiska, Członek Komisji Rewizyjnej, Członek Komisji Budżetu i Finansów
Członek Klubu Radnych - Porozumienie dla Działdowa

Marek Dworznik Radny
Marek Dworznik

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Bronisława Mazurkiewicza

Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, Członek: Komisji Gospodarki i Ochrony Środowiska, Komisji Spraw Społecznych i Porządku Publicznego
Członek Klubu Radnych - Porozumienie dla Działdowa

Marek Dwórznik

Radny
Marek Dwórznik

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Ludowo-Bezpartyjnego

Członek: Komisji Budżetu i Finansów, Komisji Gospodarki i Ochrony Środowiska
Radny Rady Miasta III, IV i V kadencji

Mieczysław Fafiński

Radny
Mieczysław Fafiński

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Ludowo-Bezpartyjnego

Zastępca Przewodniczącej Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki, Członek Komisji Spraw Społecznych i Porządku Publicznego
Członek Klubu Radnych - Porozumienie dla Działdowa
Radny Rady Miasta V kadencji

Zenon Gajewski

Radny
Zenon Marian Gajewski

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość

Członek: Komisji Budżetu i Finansów, Komisji Gospodarki i Ochrony Środowiska, Członek Komisji Spraw Społecznych i Porządku Publicznego
Członek Klubu Radnych Działdowskiej Prawicy

Leszek Gołębiewski

Radny
Leszek Zenon Gołębiewski

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Bronisława Mazurkiewicza

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej, Członek: Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki, Komisji Spraw Społecznych i Porządku Publicznego
Członek Klubu Radnych - Porozumienie dla Działdowa
Radny Rady Miasta II kadencji, Radny Rady Powiatu Działdowskiego I kadencji (1999-2002)

Maria Karwacka-Babiarz

Radna
Maria Karwacka-Babiarz

Wybrana do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Samorząd 2010

Zastępca Przewodniczącego Komisji Spraw Społecznych i Porządku Publicznego, Członkini Komisji Rewizyjnej
Członkini Klubu Radnych - Porozumienie dla Działdowa

Elżbieta Konarzewska

Radna
Elżbieta Konarzewska

Wybrana do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Ludowo-Bezpartyjnego

Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki, Członkini Komisji Spraw Społecznych i Porządku Publicznego
Członkini Klubu Radnych - Porozumienie dla Działdowa
Radna Rady Miasta IV i V kadencji

Aleksandra Korzeniewska

Radna
Aleksandra Henryka Korzeniewska

Wybrana do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Bronisława Mazurkiewicza

Zastępca Przewodniczącej Komisji Budżetu i Finansów, Członkini Komisji Rewizyjnej
Członkini Klubu Radnych - Porozumienie dla Działdowa

Irena Menderska

Radna
Irena Menderska

Wybrana do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Bronisława Mazurkiewicza

Przewodnicząca Komisji Budżetu i Finansów, Członkini Komisji Gospodarki i Ochrony Środowiska
Członkini Klubu Radnych - Porozumienie dla Działdowa

Wanda Milewska

Radna
Wanda Milewska

Wybrana do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Akcja Samorządowa

Członkini Komisji Budżetu i Finansów, Komisji Gospodarki i Ochrony Środowiska
Członkini Klubu Radnych Działdowskiej Prawicy
Radna Rady Miasta V kadencji

Grzegorz Mrowiński

Radny
Grzegorz Mrowiński

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Akcja Samorządowa

Członek: Komisji Budżetu i Finansów, Komisji Gospodarki i Ochrony Środowiska
Członek Klubu Radnych Działdowskiej Prawicy
Radny Rady Miasta V kadencji

Edward Radomski

Radny
Edward Stanisław Radomski

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Bronisława Mazurkiewicza

Przewodniczący Komisji Gospodarki i Ochrony Środowiska, Członek: Komisji Rewizyjnej, Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki
Przewodniczący Klubu Radnych - Porozumienie dla Działdowa
Radny Rady Miasta I (1992-1994) i II kadencji, Radny Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego I i II kadencji (1999-2006)

Adam Stolarski

Radny
Adam Stolarski

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Bronisława Mazurkiewicza (wstąpił 23 grudnia 2014 r. w miejsce wygasłego mandatu radnego Bronisława Mazurkiewicza)

Członek: Komisji Budżetu i Finansów, Komisji Gospodarki i Ochrony Środowiska
Członek Klubu Radnych - Porozumienie dla Działdowa
Radny Rady Miasta IV i V kadencji

Michał Struzik

Radny
Michał Henryk Struzik

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Akcja Samorządowa

Członek: Komisji Budżetu i Finansów, Komisji Gospodarki  i Ochrony Środowiska
Przewodniczący Klubu Radnych Działdowskiej Prawicy
Radny Rady Miasta IV i V kadencji

Andrzej Tessar

Radny
Andrzej Wojciech Tessar

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Samorząd 2010

Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych i Porządku Publicznego, Członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki
Członek Klubu Radnych - Porozumienie dla Działdowa
Radny Rady Miasta III i V kadencji

Renata Waszczak

Radna
Renata Magdalena Waszczak

Wybrana do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Akcja Samorządowa

Członkini Komisji Budżetu i Finansów, Komisji Gospodarki i Ochrony Środowiska, Komisji Spraw Społecznych i Porządku Publicznego
Członkini Klubu Radnych Działdowskiej Prawicy

Stanisława Żywicka

Radna
Stanisława Żywicka

Wybrana do Rady 
z Komitetu Wyborczego Platformy Obywatelskiej RP

Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, Członkini Komisji Budżetu i Finansów, Komisji Spraw Społecznych i Porządku Publicznego
Członkini Klubu Radnych - Porozumienie dla Działdowa
Radna Rady Miasta I (1992-1994) i II kadencji, Radna Rady Powiatu Działdowskiego I i II kadencji, (1999-2006)

Radni Rady Miasta, których mandat wygasł w trakcie trwania kadencji

Bronisław Mazurkiewicz Radny 
Bronisław Mazurkiewicz

Wybrany do Rady 
z Komitetu Wyborczego Wyborców Bronisława Mazurkiewicza

Uchwała nr II/3/10 Rady Miasta Działdowa z dnia 13 grudnia 2010 r. Rada stwierdziła wygaśniecie mandatu radnego wskutek wyboru na Burmistrza Miasta Działdowo

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane